Opieka

To najlepsza opieka medyczna i wykwalifikowany personel

Wierzymy, że każdy Senior zasługuje na szacunek, uwagę oraz zrozumienie i takie podejście przyświeca wszystkim naszym pracownikom. Personel Domu Seniora „Nad strumykiem” cechuje nie tylko profesjonalizm i wysokie kwalifikacje, ale również empatia, życzliwość i pozytywne nastawienie do Podopiecznych.

Opieka ogólna
Wiemy, jak ważne jest, by mieć osobę, do której można zwrócić się w każdej sprawie. Dlatego też Seniorzy mieszkający w naszym domu mają stałych opiekunów, dbających o ich potrzeby. Opiekun ten troszczy się o dobre samopoczucie Podopiecznego, oferuje mu wsparcie, możliwość rozmowy oraz pomaga rozwiązać wszelkie problemy.  Ogólne bezpieczeństwo naszych Mieszkańców zapewnia całodobowa ochrona oraz monitoring obiektu i jego najbliższej okolicy. Wdrożone systemy bezpieczeństwa podczas zasłabnięć i innych niebezpiecznych zdarzeń pozwalają na szybką reakcję personelu i niezwłoczne fachowe udzielenie pomocy. Posiadamy najnowszy sprzęt medyczny, dzięki temu nasi Seniorzy mają pewność, że stale czuwamy nad ich zdrowiem i bezpieczeństwem, a w razie jakichkolwiek nieprzewidzianych wypadków nie pozostaną oni bez pomocy.
Opieka pielęgnacyjna i rehabilitacyjna
Dom Seniora „Nad strumykiem” zapewnia swoim Mieszkańcom całodobową opiekę wykwalifikowanych pielęgniarek i opiekunów. Zabiegi medyczne i rehabilitacyjne, z których korzystają nasi Podopieczni, przeprowadzane są przez doświadczonych fizjoterapeutów, masażystów, rehabilitantów i terapeutów zajęciowych. W trosce o jak najwyższy komfort życia naszych Mieszkańców wszyscy pracownicy Domu Seniora „Nad strumykiem” przechodzą regularne szkolenia i stale podnoszą swoje kwalifikacje.
Nasza oferta
Wszystkie powierzchnie przystosowane są do osób poruszających się na wózkach inwalidzkich, a podłogi spełniają kryterium antypoślizgowości. Każdy pokój wyposażony jest w łóżko medyczne sterowane pilotem, nowoczesny system przywoływania i uchwyty ułatwiające poruszanie. W salach terapeutycznych i rehabilitacyjnych znajduje się wysokiej klasy sprzęt zabiegowy. Nasza oferta jest dopasowana do indywidualnych potrzeb pacjenta. Celem pobytu jest poprawa jakości życia pacjenta jak również jego najbliższego otoczenia osób bliskich. Oferujemy podstawową pomoc medyczną, monitorowanie stanu zdrowia, prewencję oraz podstawową rehabilitację.