FAQ

Często zadawane pytania
Tutaj znajdziesz szybkie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania!
 • Czy mają Państwo własną kuchnię?

  Nie korzystamy z firm cateringowych. Mamy własną kuchnię, w której nasi kucharze codziennie przygotowują 5 pełnowartościowych domowych posiłków.

 • Czy jest dodatkowa opłata za łóżko medyczne?

  Nie. Nie naliczamy żadnej dodatkowej opłaty za łóżko medyczne.

 • Czy przyjmują Państwo seniorów z innych miast?

  Oczywiście. Nie mamy rejonizacji. Do naszego domu zapraszamy seniorów z całej Polski,  zarówno z Krakowa, Warszawy, Katowic, jak i z Opola, Wrocławia, Kielc a więc z województw małopolskiego, mazowieckiego, śląskiego, opolskiego, dolnośląskiego, świętokrzyskiego. Gościliśmy seniorów z takich krajów jak Włochy, Kanada, Niemcy, USA czy Wielka Brytania. Zapewniamy, że każdy z Państwa poczuje się u nas jak u siebie w domu.

 • Jak wygląda opieka medyczna w Państwa domu?

  Opiekę przez 24h sprawuje wykwalifikowany personel medyczny. Dostępny jest lekarz POZ oraz lekarze specjaliści z przychodni, z którą współpracujemy. W razie potrzeby dostępny jest lekarz POZ oraz lekarze specjaliści z przychodni, z którą współpracujemy. Dla mieszkańców zadeklarowanych w Naszej Przychodni wizyty mają charakter bezpłatny. W każdy poniedziałek odbywają się bezpłatne konsultacje z psychologiem dla mieszkańców i dla ich rodzin.

 • Czego nie obejmuje koszt pobytu?

  Koszt pobytu nie obejmuje zakupu lekarstw, środków higieny osobistej (pampersy, pieluchomajtki, środki czystości), podkładów na materac.

 • Jakie rodzaje pobytów są w domu seniora?

  Pobyt czasowy trwający do trzech tygodni oraz pobyt stały, który zaczyna się powyżej trzech tygodni i trwać może miesiąc i dłużej, w zależności od potrzeby.

 • Jakie wyposażenie znajduje się w pokojach?

  Każdy pokój wyposażony jest w pakowną szafę, komodę, stolik, fotele (pokój jednoosobowy ma dodatkowo duży, wygodny fotel), szafki nocne, wygodne łóżka, TV, Internet, instalację przywoławczą, łazienkę z prysznicem dostosowaną do potrzeb osób starszych i niepełnosprawnych.

 • Czy rehabilitacja jest w cenie pobytu?

  Rehabilitacje są w cenie. Zabiegi rehabilitacyjne indywidualne  odbywają się co najmniej trzy razy w tygodniu, a poza nimi są jeszcze zajęcia grupowe o charakterze zabiegów pobudzających sprawność manualno-ruchową.

background
Masz więcej pytań?
NIE ZWLEKAJ TYLKO ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ I UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ. Z PRZYJEMNOŚCIĄ OPROWADZIMY PAŃSTWA PO NASZYM DOMU I ODPOWIEMY NA WSZYSTKIE PYTANIA