Wydarzenia

Oprócz zabiegów pielęgnacyjnych i medycznych równie istotną dla nas kwestią jest zadbanie o wolny czas naszych seniorów. Jest to ważne, ponieważ zauważamy jak bardzo sposób spędzania czasu wpływa na nastrój i witalność osób przebywających w naszym domu. Dlatego robimy co w naszej mocy, aby zapewnić zróżnicowane atrakcje, które zaktywizują podopiecznych.

Warsztaty kulinarne
Warsztaty są bardzo lubiane przez seniorów i cieszą się dużym zainteresowaniem. W trakcie zajęć praktycznych nasi mieszkańcy pod czujnym okiem kucharzy przygotowują wybrane potrawy by później wspólnie je degustować i wymieniać się swoimi doświadczeniami kulinarnymi.
Czytaj więcej
Spotkania seniorów
Podopieczni domu seniora Nad Strumykiem chętnie organizują spotkania okolicznościowe i zapraszają swoje rodziny oraz gości z innych domów opieki. Miło spędzony czas przy słodkim poczęstunku i muzyce sprawia, że szybko nawiązują się nowe znajomości a radosnym śpiewom i tańcom nie ma końca.
Czytaj więcej
Klub Czytelniczy
W każdy czwartek w naszej bibliotece mieszkańcy wraz z opiekunami spotykają się by wspólnie czytać i omawiać dzieła literackie. Są to zajęcia dla osób, które lubią czytać i poznawać nowe gatunki literackie i nowych autorów. Zajęcia pobudzają wyobraźnię i twórcze myślenie.
Czytaj więcej